indeLeted@
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Flamuri un dhe ADMIN-y..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 34
Join date : 29/06/2009
Age : 24
Location : presheva/kosova

MesazhTitulli: Flamuri un dhe ADMIN-y..   Tue Jun 30, 2009 10:25 am

Flamuri nga Presheva jom 16vjet jom ne 2tin vit ngjimnaZin skendeBeu

Jom ADMIN hehee
lol! lol! lol! lol! flower bounce
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://indeleted.albanianforum.net
 
Flamuri un dhe ADMIN-y..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
indeLeted@ :: Forum :: Prezantohuni-
Kërce tek: